SK Interier SK Interier

DVEŘE A OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ

V nabídce naší firmy jsou dveřní systémy několika výrobců, které určitě uspokojí poptávku široké veřejnosti. Podle vašich požadavků na cenu a provedení Vám nabídneme optimální typ dveří. Nabízíme jednoduché levné dveře, nebo standardní dveře za příznivé ceny, ale i luxusní křídla.

Věříme, že uspokojíme i Vás.

Samozřejmostí je možnost zajistit montáž našimi proškolenými pracovníky. Dveřní křídla je možné vybrat na vzorkovně v sídle firmy na Borské ulici 53 v Plzni ( otevírací doba: pondělí čtvrtek: 8:00 – 16:00, pátek 8:00 – 15:00 ). Po telefonické domluvě možno i jiné časy.

SKRYTÉ ZÁRUBNĚ A STAVEBNÍ POUZDRA

XINNIX systém skrytých zárubní nabízí variabilní řešení realizace stylových interiérů. Špičková technologie s dlouholetou životností je pro architekty, realizační firmy i koncové uživatele zárukou dosažení požadovaného výsledku.

Věříme, že uspokojíme i Vás.

Posuvné dveře, které zmizí ve zdi jsou chytrým řešením. Systém ECLISSE je odpovědí na nedostatek místa i zajímavým designovým prvkem. Díky tomuto systému získáte více místa. Můžete snadno oddělit či propojit dvě místnosti, ale když dveře nepotřebujete zavírat, tak nepřekáží a jednoduše zmizí ve zdi.

STŘEŠNÍ OKNA A PŮDNÍ SCHODY

Nejvýznamnějším obchodním artiklem ve střešních oknech jsou pro naši firmu dodávky a montáže střešních oken FAKRO. Výrobní sortiment firmy FAKRO obsahuje střešní okna jak dřevěná tak plastová. Způsob otevírání oken je kyvný, nebo výklopně-kyvný se speciálním patentem na přepínání obou těchto funkcí a mnoho dalších oken se specifickými funkcemi. Okna jsou vyráběna z plnohodnotných lepených profilů, takže jejich mechanické vlastnosti předčí i významnější značky oken na českém trhu .Dalším prodejním a montážním sortimentem, který naše firma nabízí jsou střešní okna od asi nejznámějšího výrobce fy VELUX.

Půdní schody od fy FAKRO jsou vyráběny v mnoha modifikacích, kdy nejzajímavější pro použití v našich podmínkách jsou dřevěné schody s požární odolností za bezkonkurenční cenu a dále schody s výborným zateplením pro eliminaci tepelných ztrát objektu. Jsou vyráběny buď ze dřeva, nebo z oceli, popřípadě v kombinaci těchto dvou materiálů.

FLEXIBILNÍ HADICE

V objektu naší firmy v BORSKÉ ul. 53 , dále naleznete prodejnu flexibilních hadic, určených pro sání a výtlak vzduchu, tekutin i abrazivních materiálů.

Prodej sacích a výtlakových hadic je speciální nabídkou naší firmy, která vznikla z důvodu nadstandardních vztahů s výrobcem tohoto sortimentu. Součástí prodejny jsou poměrně velké skladové zásoby.

Našimi stálými zákazníky jsou firmy vyrábějící různé technologie a stroje, výrobci bazénů a vířivých van, výrobci potravin, zemědělci, profesionální i dobrovolní hasiči, ale i drobní odběratelé, kteří potřebují toto speciální zboží.

Více informací o tomto sortimentu naleznete na našich webových stránkách:
www.hadiceplzen.cz

SK Interier 2016 | Design by Josef Kadlec 2016