SK Interier SK Interier

PŮDNÍ VESTAVBY A NÁSTAVBY

Firma SK INTERIER PLZEŇ s.r.o. Vám v rámci realizace půdních vestaveb a nástaveb nabízí:

Posouzení vhodnosti Vaší půdy pro realizaci půdní vestavby - zdarma. Vypracujeme návrh dispozice, studii a projektovou dokumentaci k realizaci Vašeho nového půdního bytu nebo kanceláře, či jiné provozovny. Společně s Vámi zajistíme veškerá povolení pro realizaci stavby. Chybí Vám na stavbu peníze, přimluvíme se za Vás u ČMSS. Máme – li vše pohromadě, tak se pustíme do vlastní realizace stavebních prací.

Postavíme krov, položíme novou krytinu, osadíme střešní okna, smontujeme samonosnou podlahu, rozvedeme roury a kabely, obložíme krov izolací a sádrokartonem, nalepíme dlaždice, přišroubujeme umyvadlo a mísu,poskládáme podlahu, zabudujeme dveře se zárubněmi, vymalujeme a předáme Vám klíče.

To vše v patřičné kvalitě a nutné certifikaci prací. Na konci chceme mít spokojeného zákazníka v rámci našeho firemního motta: „ Aby se Vám doma líbilo „

REKONSTRUKCE BYTŮ A KOUPELEN

Řekněte nám, jací jste, co se Vám líbí a čemu dáváte přednost a my Vám navrhneme dispozici Vašeho staronového bytu vč. projektové dokumentace podle Vašich představ, ale i ke spokojenosti státního úředníka.

Kompletně zrealizujeme požadované interiérové práce, tzn., že Vám vyměníme dveře, podlahy, instalace, umakartové jádro, obkladačky i vanu a na zeď dáme nějakou tu barvičku.

V rámci ucelené zakázky Vám sestavíme sektorovou kuchyni ( většinou IKEA ) včetně zařizovacích předmětů, popř Vám sjednáme naši spolupracující truhlářskou firmu, která Vám vyrobí kuchyni na míru.


KOMPLETNÍ ZATEPLOVÁNÍ RODINNÝCH A BYTOVÝCH DOMŮ

V posledních letech se u stavebních děl klade velký důraz na šetření energiemi. Jednou z nejpoužívanějších technologií pro snížení energetické náročnosti objektu jsou fasádní zateplovací systémy, ale i méně propagované zateplování půdních prostor a stropů nad posledním popř. pod prvním podlažím.

Pro snížení tepelných ztrát se také využívá výměna výplní otvorů s lepšími izolačními vlastnostmi ( okna, dveře, garážová vrata ).

Firma SK INTERIER PLZEŇ se více zajímá o zakázky na menších objektech, kde je dáván větší důraz na řemeslné zpracování než na dodávku velkých ploch za minimální cenu.


REKONSTRUKCE DOMŮ, NEBYTOVÝCH OBJEKTŮ A VÝSTAVBA INTERIÉRŮ

Naše firma zrekonstruovala několik objektů, nebo částí objektů za účelem zvýšení jejich užitného potenciálu. Na co nestačíme sami, tak si rádi přizveme ke spolupráci architekta nebo technologického specialistu a naopak i my se rádi necháme přizvat ke spolupráci dodavatelem větších stavebních celků.

Dokázali jsme zrekonstruovat traťový dispečink ČD, vystavět sportovní centrum s Bowlingem a Ricochetem , vybudovat nahrávací studio, zrealizovat soukromé praxe plastických chirurgů nebo zubařů vč. zákrokových sálů.

V rámci interiérových prací se také podílíme na výstavbě prezentačních stánků na různých veletrzích, pro naše smluvní dodavatele.


SK Interier 2016 | Design by Josef Kadlec 2016